Čas
 Události
 Kalkulačka měn
krátky popis banneru
stehovani cele auto od 1200 GBP
Stehovani cele auto od 1400 GBP
Stehovani cele auto od 1400 GBP
 Online status
krátky popis banneru
 Sdílení
 Newsletter
krátky popis banneru
 Novinky

Společně najdeme řešení přesně pro Vás – Pokud se chcete přestěhovat z Velké Británie do ČR , SK nebo naopak. Pouze celé dodávkové vozidla. Stačí zavolat a domluvit se .

 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:
 Sociální počítadla

Vítejte na našich stránkách

Naše společnost je v oblasti kurýrních služeb velice zkušenou a stále se rozvíjející. Zabýváme se přepravou kusových, balíkových, paletových i celovozových zásilek a dalšími službami týkajícími se přepravy zboží, jako je například skladování zásilek, zboží nebo online nákupy.

Naši kurýři jsou vždy ochotni Vám pomoci realizovat veškeré námi provozované služby s maximální možnou pečlivostí, diskrétností a spolehlivostí. S tím spojujeme také řadu nadstandardních služeb přepravy zásilek, které jsou pro nás ale samozřejmostí.

VK-Transport. se specializuje na přepravu z Belgie - Holandska  do Čech a zpět. Mimo jiné taky na vnitrostátní a mezinárodní dopravu.

Pro GB pouze celé dodávkové vozidla cena celého vozidla činní dle počtu km. Pro informace prosím volejte tel. číslo +420 604219044

Autodoprava

Autodoprava

Naše portfolio služeb doplňuje autodoprava vnitrostátní i mezinárodní. V kombinaci s přepravou zásilek z / do Belgie - Holandsko jsme Vám tak schopni poskytnout kompletní nabídku nabídku pro Vaši firmu! Dovezeme a rozvezeme takřka cokoliv.
show full article...

Rozšíření portfolia služeb do jiných státu

Rozšíření portfolia služeb do jiných státu

Naše portfolio služeb nově rozšiřuje mezinárodní autodopravu v kombinaci s přepravou zásilek, stěhování mezi státy CZ,SK. DE, NL, BE, Pro GB - Pouze celé dodávkové vozidla
Jsme Vám tak schopni poskytnout kompletní nabídku pro Vás nebo Vaši firmu! Dovezeme a rozvezeme takřka cokoliv.
Náš vozový park čítá několik dodávkových vozů, díky kterým můžeme nabídnout své služby širokému spektru zákazníků.
Jestliže poptáváte autodopravce nebo jen máte otázku, stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo přes náš kontaktní formulář. Obratem se s Vámi spojíme a zodpovíme všechny otázky či připravíme nabídku autodopravy přesně pro Vás!
show full article...